خرید آپارتمان اقساطی در چیتگر مطلبی است که مورد توجه و علاقه بسیاری از مردم بوده و هست.

یکی از مناطقی که تمایل بسیار زیادی برای خرید آپارتمان به صورت اقساطی در آن وجود دارد، منطقه 22 که بسیاری آن‌را با نام چیتگر می‌شناسند می ‌باشد.

ما در این مقاله سعی داریم از نام چیتگر به جای منطقه 22 استفاده نماییم که به مخاطبان خود احترام گذاشته باشیم.

رشد پر سرعت منطقه ۲۲ و آینده چشم گیر آن

با توجه به رشد پر سرعت منطقه ۲۲ و افزایش ساخت و ساز و انجام یک سرمایه گذاری مناسب، صد در صد سود چشمگیری را از آن شما خواهد کرد.

میتوان گفت یک خرید مناسب سرمایه گذاری نیز محسوب میشود ، منطقه ۲۲ یک بیگ بنگ بزرگی را پشت سر گذاشته و شروع به رشد کرده است.

اما باید دانست که این منطقه با داشتن زمین های موجود و شرایط محیطی فوق العاده و خاص خود در بدو یک انفجار بزرگ قرار دارد ، از جهتی عظیم ترین پروژه های ساخت و ساز در ایران و حتی در خاورمیانه استارت خورده و عمده آن ها به پایان رسیده است.

پروژه های عظیمی مانند ایران مال که بزرگ ترین مرکز خرید خاورمیانه است و نیز شهر بازی هزار و یک شهر که بزرگ ترین شهر بازی خاورمیانه است ، همه ای موارد گفته شد تا این که شما را با مقدار اندکی از سود عظیم سرمایه گذاری در این منطقه با خبر کنیم.

منطقه 22:

به جرات میتوان گفت این منطقه آینده ای را در پیش رو دارد که برترین مناطق تهران به خود ندیده اند.

با این سرعت رشد و ساخت ساز بالا و شرایط خاصی که همگی دست به دست هم داده اند منطقه ۲۲ تهران تبدیل به خاص ترین و برترین منطقه تهران خواهد شد.

هم اکنون سرمایه داران زیادی از مناطق مختلفی روی به برج نشینی و پنت هاوس نشینی در این منطقه آورده اند.

چه پروژه هایی برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ در اولویت قرار دارند؟

پاسخ این سوال نیز به میزان بودجه و زمان انتخابی شما برای سرمایه گذاری بستگی دارد، برای این که اطلاعات دقیقی را در این مورد داشته باشید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات خود را کامل کنید.

فروش آپارتمان در چیتگر

وقتی صحبت از فروش آپارتمان به میان می‌ آید هدف و منظور فروش به صورت اقساطی در برج ‌های در حال ساخت منطقه 22 می ‌باشد بدین صورت که شخصی یک واحد در حال ساخت را که ممکن است در مرحله گودبرداری یا پایان سفت کاری یا هر مرحله دیگری از ساخت باشد را با پرداخت مبلغی خریداری نموده و بسته به شرایط پروژه همزمان با ادامه روند ساخت اقساط آن را می پردازد.
البته شرایط و ضوابط خرید این آپارتمان‌ های اقساطی در چیتگر نسبت به تعاونی ‌های مختلف متفاوت بوده و در پروژ‌ه‌ های شخصی ساز اختلاف اساسی ‌تری نیز دارد.

خرید اقساطی آپارتمان


خوشبختانه به علت تعداد زیاد تعاونی‌ ها و پروژ‌ه ‌های در حال ساخت در منطقه امکان خرید اقساطی آپارتمان در این منطقه با بودجه‌ های مختلف و شرایط پرداخت متفاوت برای هر قشری از سرمایه‌ گذاران موجود است که این موضوع بر جذابیت سرمایه‌ گذاری در این منطقه افزوده است.
جهت اطلاع از شرایط خرید آپارتمان به قسمت ثبت سفارش مراجعه کرده و اطلاعات خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

پروژه های منطقه 22:

در ابتدا باید خاطر نشان شویم که خرید آپارتمان آماده تحویل به صورت اقساطی به‌ طوریکه پس از تحویل و سکونت شود اقساط آن را پرداخت نمود در چیتگر وجود ندارد. شاید در تمام این سال ‌ها استثنائاتی هم وجود داشته ولی آنقدر کم و انگشت شمار بوده و آن هم تابع شرایط و ضوابط خاصی بوده که می‌ توان آن‌ ها را نادیده گرفت و با قدرت گفت چنین چیزی در چیتگر وجود ندارد.
بنابراین وقتی صحبت از فروش آپارتمان به میان می ‌آید هدف و منظور فروش به صورت اقساطی در برج‌ های در حال ساخت منطقه 22 می ‌باشد.

بدین صورت که شخصی یک واحد در حال ساخت را که ممکن است در مرحله گودبرداری یا پایان سفت کاری یا هر مرحله دیگری از ساخت باشد را با پرداخت مبلغی خریداری نموده و بسته به شرایط پروژه همزمان با ادامه روند ساخت اقساط آن ‌را می‌‎ پردازد.
در زیر لیست برج های لوکسی که به صورت اقساطی می توان در آن خرید کرد آورده شده است:
پروژه نظام مهندسی
پروژه اسپرلوس
پروژه هما
پروژه نارنجستان 1
پروژه نارنجستان 2
پروژه کادوس
پروژه سران کاشانه همت
و…

مشاوره جهت خرید ملک:

جهت هماهنگی بازدید و اطلاعات بیشتر در مورد برج های فوق به صورت کاملا رایگان از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.
نیکو 09121010628
خرید آپارتمان اقساطی آماده فروش اقساط آپارتمان آماده متراژ : 75 و 85 و 95 و 105 و 115 متر تمام امکانات فول مصالح ممتاز و درجه 1 در تمام طبقات برج میتوانید انتخاب واحد نمایید بی نهایت زیبا و استاندارد با نما و ویوی دریاچه و آبشار تهران اقدام به صورت :

مرحله اول :30% پیش پرداخت مرحله دوم : 30% طی36 ماه اقساط مرحله سوم 30% همزمان با تحویل مرحله چهارم 10% همزمان تنظیم سند تحویل به صورت 1 ساله هم اکنون با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید. فرصت را از دست ندهید … !!!

فروش اقساط آپارتمان آماده در شهرک چیتگر در منطقه 22:

خوشبختانه به علت تعداد زیاد تعاونی ‌ها و پروژ‌ه ‌های در حال ساخت در منطقه امکان خرید اقساطی آپارتمان در این منطقه با بودجه ‌های مختلف و شرایط پرداخت متفاوت برای هر قشری از سرمایه‌ گذاران موجود است که این موضوع بر جذابیت سرمایه‌ گذاری در این منطقه افزوده است.

جهت اطلاع از شرایط خرید آپارتمان به قسمت خرید امتیاز سایت مراجعه نمایید و یا با کارشناس ‌فروش و سرمایه گذاری تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره‌مند گردید.

فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران:

جهت مشاوره درباره خرید و فروش آپارتمان ها و برج های منطقه ۲۲ تهران اطراف دریاچه چیگر با کارشناسان فروش منطقه ۲۲ تهران میتوانید با شماره کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

09121010628
09121483562
آقای نیکو

شماره تلفن املاک منطقه 22
02144731924
02144736643

اگر قصد خرید و یا فروش امتیاز آپارتمان در منطقه ۲۲ را دارید حتما با گروه املاک مشاهیر تماس بگیرید.