کاربران و مشتریان محترم گروه املاک بزرگ مشاهیر ، سوالات زیادی در خصوص آینده منطقه ۲۲ تهران دارند و این سوال را میپرسند که آینده منطقه ۲۲ تهران به چه صورتی خواهد بود ؟ منطقه ۲۲ تهران جدیدترین و مدرن ترین منطقه شهری تهران محسوب میشود. این منطقه متشکل از چند شهرک و محله کوچک است. محله هایی نظیر شهرک در حال ساخت چیتگر، شهرک شهید خرازی و… منطقه ۲۲ دارای آینده ای روشن و مدرن است. این رشد به دلیل ساخت و ساز مدرن و شهر سازی نوین و امکانات و دسترسی های فوقلعاده این منطقه است.
قیمت پیش فروش آپارتمان منطقه 22 بسیار مناسب می باشد. با خرید آپارتمان منطقه 22 از سرمایه گذاری و آینده ای روشن بهره خواهید برد.

دسترسی های منطقه ۲۲

به جرات میتوان گفت منطقه ۲۲ تهران دارای بهترین دسترسی به بزرگراه ها و جاده های تهران است. دسترسی به بزرگراه هایی مانند: اتوبان خرازی و همت از شمال ، اتوبان شهید همدانی ، بزرگراه آزادگان ، بزرگراه شهد حکیم ، بزرگراه مخصوص ، اتوبان کرج ، اتوبان تهران شمال است.

آینده منطقه ۲۲ تهران چگونه خواهد بود؟


اگر بخواهیم آینده منطقه ۲۲ تهران را برای شما به تصویر بکشیم و اغراق نکنیم باید بگوییم منطقه ۲۲ در آینده بهترین منطقه تهران خواهد بود ، زیرا این منطقه اکنون قطب گردشگری تهران نامیده شده و با توجه به وجود مناطق تفریحی مانند پارک چیتگر ، لتمان کن ، خرگوش دره و دریاچه چیتگر ، این منطقه ریه های تنفسی تهران است و خواهد بود.

جاذبه های گردشگری منطقه ۲۲ تهران

منطقه ۲۲ تهران دارای جاذبه های گردشگری زیادی مانند: پارک چیتگر ، دریاچه چیتگر ، باغ موزه ملی گیاه شناسی ، پارک جنگلی لتمان کن ، خرگوش دره ، آبشار تهران ، مراکز تفریحی و گردشگری ایران مال ، مرکز خرید باملند و… موارد گفته شده تنها بخشی از جاذبه های گردشگری منطقه ۲۲ است که قابلیت جذب توریست از کشورهای خارجی و کشور های همسایه را فراهم کرده است.

مراکز خرید در منطقه ۲۲

منطقه ۲۲ دارای مراکز خرید زیادی است. مراکز خریدی مانند: مرکز خرید تهران مال، مرکز خرید ایران مال (بزرگ ترین مرکز خرید کشور و پنجمین مرکز خرید جهان) ، مرکز خرید رز مال، مرکز خرید طوبی و… این فرصت را ایجاد میکند که کسانی که قصد خرید دارند به این منطقه آمده و از این مراکز خرید دیدن کنند که این مورد خود باعث رشد و تعالی منطقه ۲۲ خواهد شد.

پروژه های در حال ساخت در منطقه ۲۲ تهران

منطقه ۲۲ تهران منطقه رشد و تعالی تهران محسوب میشود. اکنون پروژه های زیادی در سطح منطقه ۲۲ تهران در حال ساخت است این پروژه را میتوان از عظیم ترین پروژه های ساخت و شهرک سازی کشور نامید. پروژه های شهرک چیتگر پهنه A,b,C، پروژه های مروارید شهر، پروژه شهرک شهید خرازی، پروژه های بلوار کوهک منطقه ۲۲ تهران ،پروژه های اطراف دریاچه چیتگر به صورت کلی بیش از صد هزار واحد مسکونی ، تجاری و اداری در منطقه ۲۲ تهران در حال ساخت و با توجه به این حجم عظیم از ساخت و ساز منطقه ۲۲ باز هم فضا و زمین برای ساخت و ساز دارد. موارد و پروژه های ذکر شده فضایی مناسب برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران ایجاد کرده و این فضا آینده ای درخشان برای منطقه ۲۲ تهران رقم خواهد زد.

با خرید آپارتمان در منطقه 22 آینده ای روشن در پیش روی شماست.
جهت مشاوره و خرید برج های سند دار،خرید آپارتمان دریاچه چیتگر و خرید آپارتمان منطقه 22 با شماره زیر در ارتباط باشید.
09121483562 نیکو