خرید آپارتمان اقساطی در چیتگر مطلبی است که مورد توجه و علاقه بسیاری از مردم بوده و هست و یکی از مناطقی که تمایل بسیار زیادی برای خرید آپارتمان آن هم به صورت اقساطی در آن وجود دارد، منطقه 22 که بسیاری آن ‌را با نام چیتگر می‌شناسند می‌باشد. ما هم در این مقاله سعی داریم از نام چیتگر به جای منطقه 22 استفاده نماییم که به مخاطبان خود احترام گذاشته باشیم.
در ابتدا باید خاطر نشان کرد که خرید آپارتمان آماده تحویل به صورت اقساطی به‌ طوریکه پس از تحویل و سکونت شود اقساط آن را پرداخت نمود در چیتگر وجود ندارد. شاید در تمام این سال‌ها استثنائاتی هم وجود داشته ولی آنقدر کم و انگشت شمار بوده و آن هم تابع شرایط و ضوابط خاصی بوده که می‌توان آن‌ها را نادیده گرفت و با قدرت گفت چنین چیزی در چیتگر وجود ندارد.

فروش آپارتمان در چیتگر


وقتی صحبت از فروش آپارتمان به میان می‌آید هدف و منظور فروش به صورت اقساطی در برج ‌های در حال ساخت منطقه 22 می‌باشد بدین صورت که شخصی یک واحد در حال ساخت را که ممکن است در مرحله گودبرداری یا پایان سفت کاری یا هر مرحله دیگری از ساخت باشد را با پرداخت مبلغی خریداری نموده و بسته به شرایط پروژه همزمان با ادامه روند ساخت اقساط آن را می پردازد.

البته شرایط و ضوابط خرید این آپارتمان‌ های اقساطی در چیتگر نسبت به تعاونی ‌های مختلف متفاوت بوده و در پروژ‌ه‌ های شخصی ساز اختلاف اساسی‌تری نیز دارد.

در ادامه:


خوشبختانه به علت تعداد زیاد تعاونی‌ ها و پروژ‌ه ‌های در حال ساخت در منطقه امکان خرید اقساطی آپارتمان در این منطقه با بودجه‌ های مختلف و شرایط پرداخت متفاوت برای هر قشری از سرمایه‌ گذاران موجود است که این موضوع بر جذابیت سرمایه‌ گذاری در این منطقه افزوده است.
جهت اطلاع از شرایط خرید آپارتمان به قسمت ثبت سفارش مراجعه کرده و اطلاعات خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

پیش فروش های منطقه ۲۲ به صورت کلی به دو دسته تقسیم میشود :

  • پیش فروش های تعاونی ساز (دولتی)
  • پیش فروش های شخصی ساز

    به طور کلی در منطقه ۲۲ پروژه هایی وجود دارند که از ۰ تا ۹۰ درصد از مراحل ساخت و پیشرفت فیزیکی خود را سپری کرده اند، که شما بسته به میزان بودجه خود توانایی انتخاب پروژه مناسب را دارید در منطقه ۲۲ ، تعدادی از اراضی مربوط به سازمان و ارگان های دولتی اند ، که عمده آن ها را ، ارگان های نظامی تشکیل میدهند و بعضی از اراضی و پروژه ها مربوط به شرکت ها و یا سازمان های دولتی کوچک تر هستند.

تعاونی های دولتی
از جمله تعاونی های دولتی که در منطقه ۲۲ در حال ساخت و ساز و فعالیت هستند میتوان به تعاونی های ، ارتش ، سپاه ، وزارت دفاع ، بانک ها ، و تعدادی شرکت های خصوصی اشاره کرد.

پیشرفت در پروژه هایی که توسط تعاونی های دولتی در حال ساختند به واریزی اعضا بستگی دارد و این تعاونی ها هیچ تضمینی از اعضا برای پرداخت اقساط خود نمیگیرند اما در ازای این کار رتبه بندی انتخاب واحد مورد نظر خود، در طبقه و جهت را به صورت روز شمار بسته به خوش حسابی در پرداخت اقساط برای اعضا در نظر میگیرند.

مثال:

به طور مثال هر یک میلیون تومان از واریزی در هر روز برای عضو ۱ امتیاز را به ارمغان می آورد و در نهایت در زمان انتخاب واحد مجموع امتیاز های کسب شده اولویت عضو را برای انتخاب مشخص میکند ،

از نظر اطمینان، پروژه های دولتی تایید شده اند ، چون تعاونی ها همگی متعلق به دولت است . سرمایه گذاری در این پروژه ها نه پر ریسک اما مقدار نسبت به پروژه های خصوصی زمانبر تر است

تعاونی های خصوصی
تعاونی های خصوصی ساز مانند تعاونی های مسکن سازان کاشانه همت، توسعه عمران ابنیه، تعاونی انصار سپاشهر این تعاونی ها چون در قالب یک تعاونی خصوصی عضو گیری میکنند و تضامین پرداخت از اعضا میگیرند، به همین دلیل ضمانت اجرایی بالاتری دارند و سرعت بالاتری نسبت به تعاونی های دولتی دارند به این دلیل که واریزی اعضا در تعاونی تضمین شده است و اگر اعضا در این تعاونی ها اقساط و واریزی های خود را انجام ندهند بعد از چند مرحله اخطار عضو از تعاونی خصوصی حذف شده و مبلغ واریز آن شخص به آن برمیگردد و عضو جدیدی به جای عضو قبلی در تعاونی جایگزین میشود

بعد از سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ چه مقدار سود عاید من میشود ؟


این مورد به چند عامل بستگی دارد ، عواملی مانند این که ، شما با چه مقدار پول قصد سرمایه گذاری را دارید ؟ و چه بازه زمانی را برای سرمایه گذاری خود در نظر گرفته اید ؟ و میخواهید سرمایه مورد نظر شما چه مدت در پروسه ی سرمایه گذاری باقی بماند

طبیعتا هر چه سرمایه اولیه و زمان سرمایه گذاری شما بیشتر باشد سود بیشتر عایدتان میشود ، اما بدون شک سود حاصله از سرمایه گذاری سودی چشمگیر و قابل توجه است

و هر چه پروژه انتخابی شما در ابتدای کار باشد قیمت امتیاز و یا مبلغ واریزی آن کم تر است اما شما باید اقساط را پرداخت کنید و هر چه پروژه در مراحل پایانی کار باشد پرداختی شما قاعدتا بیشتر است و باید جایگزین یک عضو بد حساب یا یک عضو که به پول نیاز دارد بنا به هر دلیلی شوید

سود حاصله از سرمایه گذاری شما بر روی پروژه های در حال ساخت در منطقه ۲۲ عمدتا از رشد قیمت امتیاز و سرعت ساخت و ساز یک پروژه حاصل میشود ، یعنی هر چه پروژه پیشرفت بهتری داشته باشد و توسط یک تعاونی معتبر در حال ساخت باشد سود شما بیشتر میشود.

پروژه های پیشنهادی برای سرمایه گذاری در منطقه ۲


پروژه الهیه سپاشهر
پروژه فرشته سپاشهر
پروژه بانک ملی سپاشهر
پروژه دیپلمات سپاشهر
پروژه شهید خرازی سپاه
پروژه نیکان