در این مقاله قصد بر این است که به سوالات متداول درباره خرید ملک در منطقه 22 پرداخته شود.

ثبت سفارش در مسکن مشاهیر چگونه است؟


برای ثبت سفارش در سایت به صورت ذیل اقدام نمایید :
در قسمت ثبت سفارش یا مشاوره رایگان اطلاعات خود را ثبت کنید و منتظر بمانید تا یکی از کارشناسان مسکن مشاهیر با شما تماس بگیرند و بصورت تخصصی به سوالات متداول درباره خرید ملک در منطقه 22 پاسخگو باشند.

سرمایه گذاری در زمین بهتر است یا خانه؟

در صورتی که زمین کاربری مشخص داشته باشد؛ مسکونی، اداری، تجاری باشد چون لازمه ایجاد یک بنای مورد نظر می باشد، در صورت داشتن سرمایه، بهترین گزینه می باشد. ولی داشتن مسکن و سرپناه اصلی ترین و ضروری ترین نیاز یک خانواده است . و همیشه متقاضی دارد زیرا زاد و ولد پایان ندارد.


نحوه تنظیم قرارداد اجاره یا فروش در دفتر املاک به چه صورت است ؟


افرادی که قصد دارند معامله ای انجام دهند، در ابتدا باید به املاک معتبر و کارشناسی که در قراردادهای حقوقی تبحر دارد مراجعه کنند.

دفاتر معتبر به دفاتری می گویند که مدارک صنفی، حقوقی و سوادی بالایی داشته باشند و خود متعاملین (افرادی که قصد معامله دارند) تشخیص بدهند و هیچ فردی نمی تواند در این زمینه به آنها کمکی بکند.

خرید ملک منطقه 22

خرید ملک در منطقه 22

با توجه به رشد چشم گیر منطقه 22 در سال های اخیر کارشناسان املاک منطقه 22 به افرادی که قصد خرید ملک را دارند پیشنهاد میکنند که برای سرمایه گذاری منطقه 22 را انتخاب نمایند.

خرید ملک در منطقه 22 و اطراف آن میتواند بهترین گزینه برای کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند میباشد.

در معاملات ملکی باید به چه مسائلی توجه کرد ؟

احراز هویت متعاملین :

بدین معنا که طرفین معامله مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشند . اینکه مهجور باشند یا وکالت داشته باشند ، نافذ نمیشود .


احراز مالکیت :

اسناد مالکیتی که مربوط به ملک می باشد باید واقعی باشد.
طرفین باید بر سر مبلغ نهایی معامله به توافق برسند که به آن قبول و ایجاب می گویند .


قوانین مربوط به تنظیم قرارداد پیش خرید یا پیش فروش چیست ؟

اول اینکه طبق قانون و بخشنامه هیچ بنگاه مشاور املاکی مجوز ندارد که قرارداد پیش فروش تنظیم کند . این موضوع از طرف اتحادیه صنف مشاوران املاک ملغی شده است . برای این قرارداد باید به محضرهای رسمی مراجعه کنند . فقط در نظر داشته باشید اعتماد به تعاونی یا شرکت سازنده یا شخص سازنده باعث می شود که خریدار به قرارداد پیش فروش اعتماد کند.


در صورت نداشتن سند تک برگی، چگونه می‌توان سند ملک را استعلام گرفت؟

در صورتی که سند منگوله دار دارید ابتدا آن را به سند تک برگ تبدیل کنید . بعد از آن استعلام بگیرید.
پس برای پاسخ به سوالات متداول درباره خرید ملک در منطقه 22 با کارشناسان مشاهیر در ارتباط باشید.

املاک منطقه 22

سرمایه گذاری در منطقه 22

منطقه ۲۲ یکی از خوش آتیه ترین مناطق تهران میباشد.
البته بسیاری از کارشناسان بازار مسکن اعتقاد دارند که خرید ملک در منطقه ۲۲ تهران دریاچه چیتگر در ۵ سال آینده به یکی از سه منطقه برتر تهران تبدیل خواهد شد.


چرا سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران سود آور و اقتصادی میباشد ؟


میتوان درک کرد که در زمانی که اصلی ترین معظلی که گریبان گیر ساکنین مرکز تهران میباشد آلودگی هوای میباشد
منطقه ۲۲ تهران بدلیل مجاورت با پارک جنگلی چیتگر و همچنین عبور کانال اصلی تهویه هوای تهران از منطقه ۲۲ تهران باعث شده است که ساکنین این منطقه از آب و هوای بسیار مطلوب تری برخوردار باشند.


پروژه های بین المللی درحال ساخت در منطقه ۲۲ تهران ازجمله پروژه ها :

 • پروژه ایران مال
 • پروژه شهربازی هزارویک شهر
 • پروژه آرتمیس
 • پروژه لکسون

و دهها پروژه اداری تجاری تفریحی دیگر که بستر را برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ فراهم میسازد.

دسترسی منطقه 22


دسترسی های منطقه ۲۲ تهران به شاهراه های اصلی تهران از قبیل اتوبان همت , اتوبان حکیم , بزرگراه آزادگان , بزرگراه تهران-کرج و در آینده نچندان دور اتوبان تهران-شمال که باعث سرعت دهی به رشد و پیشرفت منطقه ۲۲ تهران میشود.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری در منطقه ۲۲


بوی دریاچه چیتگر درست است یا شایعه ؟


هم اکنون چند سال از بهره برداری از دریاچه چیتگر گذشته است این بوی بد فقط و فقط در سال اول ان هم به دلیل راکد ماندن آب ایجاد شد که با توجه به راه اندازی کانال ورودی اب از رودخانه کن و رود خانه وردیج و همچنین نصب ۴ عدد دستگاه تصفیه آب این بحث به طور کامل از بین رفت برای مثال اگر آب دریاچه در این دو سال بوی بدی میداد در تابستان تعداد زیادی از همشهریان ما در این پارک لب آب غذا میخورند اگر اینگونه بود که کسی نمیتوانست دور دریاچه راه برود چه برسد غذا صرف شود.


سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ سود آور است ؟


بله سود آور است اما نه یک سرمایه گذاری زود بازده بلکه سرمایه گذاری ۵-۶ ساله البته در این چند سال نیز خالی از سود نخواهد بود بلکه در ۶ سال آینده با توجه به بهره برداری از ۹۰ درصد پروژه های اداری تجاری مسکونی در منطقه ۲۲ رشد اصلی را خواد داشت.


بعد از راه افتادن پروژه های اداری تجاری در منطقه ۲۲ تهران این امر باعث ایجاد ترافیک در این منطقه نمیشود؟


صد در صد که با راه افتادن پروژه های تجاری اداری و مسکونی در منطقه ۲۲ تهران تراکم و ترافیک در این منطقه بیشتر خواهد شد اما باید در نظر بگیریم که منطقه ۲۲ تهران به صورت مستقیم به چند شاه راه اصلی تهران به صورت مستقیم ارتباط دارد نظیر اتوبان (حکیم /همت/ آزادگان/ تهران-کرج ) که باعث جلوگیری از ترافیک در منطقه خواهد شد اما به هر صورت تراکم بیشتر خواهد شد.


در منطقه ۲۲ سرمایه گذاری تجاری بهتر است یا سرمایه گذاری مسکونی و یا اداری ؟


در منطقه ۲۲ تهران با توجه به توصیه کارشناسان منطقه سرمایه گذاری در پروژه هایی با کاربری اداری از دیگر پروژه های سوددهی بیشتر خواهد داشت.

مشاوره خرید

همچنین برای پاسخ به سوالات متداول درباره خرید ملک در منطقه 22 و اطلاع از بهترین فرصت های پیش فروش و خرید ملک در منطقه 22 می توانید با شماره های زیر
09121010628
09121483562
آقای نیکو
شماره تلفن املاک منطقه 22
02144731924
02144736643
در ارتباط باشید و برای ارتباط بیشتر و پاسخ به سوالات متداول درباره خرید ملک در منطقه 22 به پیچ اینستاگرام مراجعه کنید.بازار مسکن در منطقه 22


مسکن و بازار آن در منطقه 22 بسیار مورد توجه می باشد بطوری که اشخاص و ارگان های بسیاری وارد این بازار شده و در این منطقه سرمایه گذاری کرده اند. در چندسال گذشته برج سازی های بسیاری را در منطقه 22 شاهد بوده ایم که هر کدام از آنها بسته به سازنده آن در دو دسته شخصی ساز و یا تعاونی سازقرار می گیرند.

برج ها و واحد های مسکونی منطقه دارای امتیازاتی می باشند که می توان موارد زیر را برای آنها ذکر کرد:

 • کم بودن جمعیت
 • چشم انداز و منظره زیبای واحدها
 • متراژ مناسب
 • دسترسی مناسب
 • آب و هوای مطلوب
 • قیمت مناسب نسبت به دیگر نقاط
 • امکان پیش فروش واحدها بسته به نوع پروژه


اگر قصد خرید و یا فروش امتیاز آپارتمان در منطقه ۲۲ را دارید حتما با گروه املاک مشاهیر تماس بگیرید.

جهت مشاوره و پاسخ به سوالات متداول درباره خرید ملک در منطقه 22 و اطلاع از خرید و فروش آپارتمان ها و برج های منطقه ۲۲ تهران و اطراف دریاچه چیتگر میتوانید با شماره کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.