خرید و فروش ملک نه تنها از جنبه داشتن خانه و سرپناه حائز اهمیت می باشد بلکه امروزه به عنوان سرمایه ای در زندگی مردم نقش پیدا کرده و بازار مختص به خود را دارا می باشد که به سبب دلایل ذکر شده بازار خرید و فروش آن بسیار گرم است. بازار مسکن نیز مانند سایر بازار ها مسائل و مشکلات مربوط به خود را داشته و لذا نیاز به داشتن راهنما در زمان خرید و یا فروش به منظور انتخاب درست در زمان سرمایه گذاری بسیار احساس می شود. سرمایه گذاری در بخش مسکن نیازمند حداقل هزینه ای بالاتر نسبت به بازار موازی می باشد لذا در بسیاری از مواقع این سرمایه شخص می باشد که مسیر پیش روی وی را مشخص می کند. اما نکته ای که می توان در این میان به آن اشاره کرد این است که اگر تنها قصد سرمایه گذاری در این زمینه را دارید و با هدف سکونت به آن وارد نشده اید و از طرفی میزان سرمایه و نقدینگی شما به گونه ای است که از مبلغ لازم، جهت خرید ملک مد نظرتان، کمتر است اما تفاوت چندانی با آن ندارد، می توانید ملک را پس از خرید بصورت رهن کامل در اختیار مستاجر قرار داده و با مبلغ دریافتی از رهن خانه براحتی مبلغ کسری را جبران کنید و در نهایت به خانه ای با ارزش بالاتر از سرمایه خود دست یابید.
در حال حاضر سرمایه گذاری در چیتگر یکی از مناسب ترین روش‌ های سودآوری است که مورد توجه سرمایه داران بسیار زیادی قرار گرفته است. برای سرمایه گذاری در این منطقه می ‌توانید از میان موردهای مختلفی اعم از خرید و یا پیش خرید واحد مسکونی، واحد تجاری، واحد اداری، مراکز تفریحی، اماکن گردشگری، اماکن فروشگاهی و … انتخاب کنید.
لازم به ذکر است تمام سرمایه داران می توانند با هر میزان بودجه ای که دارند از بودجه های اندک گرفته تا کلان ترین سرمایه ها از طریق خرید ملک از منطقه ی 22 به سود های هنگفتی برسند، زیرا تغییرات نرخ ملک در این منطقه روند صعودیِ قابل توجهی دارد و سود های بالایی از آن سرمایه گذاران خود می کند. سرمایه گذاری در منطقه 22 جزء پیشنهادات تضمین شده ی ما به سرمایه داران و کسانی است که به دنبال کسب سود های مطلوبی هستند، با این حال لازم است قبل از انجام اقدامات نهایی اطلاعات خود را کامل کنید و با آگاهی بالا به سرمایه گذاری بپردازید. از این رو ما سعی کرده ایم در این متن مطالب مفید و به درد بخوری در راستای سرمایه گذاری در منطقه 22 ارائه دهیم.
اگر شما هم قصد داربد در این فرایند قدم بگذارید و به سود قابل قبولی برسید ادامه ی مطالب را از دست ندهید، لذا ضمن همراهی ما با خواندن باقی متن در راستای تکمیل اطلاعات خود پیرامون فرایند سرمایه گذاری می توانید در نتیجه با چشمانی باز اقدام کنید و از اقدامات خود کمال رضایت را داشته باشید.
امروزه پیدا کردن خانه و یا ملک مورد نظر جهت خرید و فروش و یا رهن و اجاره، از راه های آسان تر و مطمئن تری امکان پذیر می باشد و بر خلاف گذشته که زمانی طولانی برای گشتن در خانه ها و دیدن آنها در شرایط نامساعد صرف می شد، در حال حاضر وجود سایت ها و پلت فرم های آنلاین به کمک مردم آمده و برای داشتن گزینه های متفاوت جهت تصمیم گیری در کوتاه ترین زمان ممکن وجود دارند. بطوری که افراد با مراجعه به آنها و جستجوی ملک با شرایط دلخواه خود اطلاعات کامل تر و واقعی تری نسبت به آنها بدست آورده و پس از بررسی های اولیه با نگاهی جامع تر نسبت به گزینه های موجود تصمیم گیری می کنند. امروزه سایت های بسیاری در این امر وارد شده و در این میان گروه مسکن مشاهیر با نیروی متخصص و کاربلد خود به عنوان مشاوری در بخش مسکن در حال فعالیت بوده و آماده ارائه راهکارهای لازم در زمان نیاز به شما می باشد.

برای خرید خانه در بهترین برج های منطقه ۲۲ چه مقدار باید پول داشته باشیم؟
برای خرید یک واحد در بهترین برج های منطقه ۲۲ شما باید حداقل ۱٫۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (یک میلیارد و دویست میلیون) تومان به بالا پول داشته باشید تا صاحب یک خانه لوکس در این برج ها شوید.
با توجه به اینکه منطقه 22 از پهناورترین و بزرگترین مناطق 22 گانه استان تهران است و پروژه های در حال ساخت زیادی در منطقه 22 وجود دارد و طبیعی و منطقی است که عموم خریداران و سرمایه گذران برای تصمیم گیری کاری سخت و دشوار رو پیش رو خود میبینند.
از این به عنوان یک مشاور و فعال حوزه مسکن با توجه به سابقه و تجربه و دانشی که در این زمینه طی سال های فعالیت خود در بازار مسکن منطقه 22 کسب نموده ام با افتخار برای کمک به تصمیم گیری خریداران و سرمایه گذران منطقه 22 در این مقاله بر تفکیک قسمت های مختلف منطقه 22 و اهمیت آنان و آینده پروژه های در حال ساخت این حوزه ها میپردازیم:
برای تفکیک منطقه 22 دریاچه چیتگر را که نماد منطقه 22 است را مرکز منطقه در نظر میگیریم و به ترتییب منطقه 22 را به 5 قسمت تقسیم میکنیم:

قسمت اول دور دریاچه چیتگر
قسمت دوم غرب دریاچه چیتگر
قسمت سوم شمال همت
قسمت چهارم مروارید شهر
قسمت پنجم کوهک
تمامی این 5 منطقه دارای برج ها و آپارتمانهای لوکس و زیبا می باشد. برای خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران و همچنین اطلاع از پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 و برج های شخصی ساز میتوانید به منوی پروژه ها در سایت مسکن مشاهیر مراجعه کنید.
برای اطلاع بیشتر جهت انتخاب بهترین منطقه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 و یا اطلاع از قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر میتوانید با شماره های زیر در ارتباط باشید.

فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران

جهت مشاوره درباره خرید و فروش آپارتمان ها و برج های منطقه ۲۲ تهران اطراف دریاچه چیگر با کارشناسان فروش منطقه ۲۲ تهران میتوانید با شماره کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
09121010628
آقای نیکو
شماره تلفن املاک منطقه 22
02144736643
02140445651
02144731924
.