پروژه مجتمع تجاری، اداری ،فرهنگی ، ورزشی وخدماتی رزمال با زیر بنای بیش از 200000 متر مربع در 25 طبقه و دارای کاربری های متنوع از جمله تجاری ، اداری ،  فرهنگی ، تفریحی و ورزشی در منطقه22 تهران و با چشم اندازی بسیار زیبا به سوی دریاچه خلیج فارس ، در حال احداث است که کاربری طبقات مختلف به شرح ذیل میباشد :

 • 5 طبقه پارکینگ در زیر زمین بهمراه ، مجموعه ورزشی و استخر و کارواش در طبقات 5- ، 4- و -3
 • پنج طبقه تجاری، فرهنگی، تفریحی، ورزشی، سالن های چندمنظوره و هایپرمارکت (مجموعه تجاری )
 • دو برج 14 و 15 طبقه با کاربری اداری با چشم اندازی بی نظیر به دریاچه خلیج فارس و مجموعه آبشار و پارک جنگلی چیتگر 

اهداف طرح:

ایجاد مراکزی که تمام نیازهای روزمره کلیه اعضای یک خانواده ، اعم از نیاز های تجاری، اداری، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی را، بدون دردسرترافیکی کلان شهرها برطرف کند، جزء لاینفک زندگی امروز انسان ها در شهرهای بزرگی همچون تهران می باشد. ما با کمال اطمینان و قاطعیت اعتقاد داریم که منطقه 22 تهران به عنوان بخشی از کلان شهر تهران که با زیر ساخت های اصولی نظیر اتوبانها و خیابانهای عریض و  تاسیسات زیربنایی برق، آب ،گاز و فاضلاب و… در حال توسعه و گسترش می باشد ، بهترین انتخاب برای احداث Shopping Mall می باشد. تلاش ما در رزمال پاسخ به این نیاز روز افزون و پوشش وسیع ترین طیف نیازهای خانواده های ایــرانی است. به عبارتی دیگر ما خدمات یک شهر را در قالب یک مجموعه استاندارد و لوکس به شما ارائه خواهیم داد.

ضرورتها و مزیت های انجام طرح در محل پروژه:

 • نیازهای فزاینده شهر تهران به فضاهای خدماتی ، فرهنگی ، تفریحی و ورزشی.
 • پیش بینی استقبال گسترده شهروندان تهرانی و شهرستانهای غرب تهران 
 • دسترسی سریع و آسان از طریق آزادراه تهران -کرج ،آزادگان ، بزرگراه خرازی ، همت و حکیم و همچنین خط 5 مترو تهران
 • پیش بینی و تامین حداکثر ظرفیت پارکینگ (2860 عدد) با رعایت دقیق الزامات قانونی نظیر مقررات مندرج در طرح تفصیلی شهر تهران – الزامات سازمان آتش نشانی و مقررات ملی ساختمان
 • همجواری با اکوتوریسم دریاچه خلیج فارس و پارک جنگلی چیتگر و آبشار تهران و مراکز تفریحی پیش بینی شده در منطقه 22

اهداف اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی:

 • پاسخگویی به نیازهای اقتصادی روزمره ی شهروندان تهرانی
 • ارایه ی طیف وسیع و متنوع ای از مایحتاج و سبد کالای خانوار در مجتمعی با حداکثر ملاحظات کیفی و کمی برای جلب حداکثر رضایت مشتریان 
 • پاسخگویی به نیازهای تفریحی – فرهنگی و ورزشی مراجعان در جهت بازیابی قوای جسمی و روحی و ارتقاء نشاط اجتماعی 
 • ایجاد فرصت های شغلی و اقتصادی جدید و ارتقاء توان اقتصادی شهروندان
 • بسط و گسترش سرمایه گذاری در محدوده طرح
 • همچنین جانمایی و واگذاری واحد های مختلف پروژه به شکلی مدیریت خواهد شد که در نهایت حداکثر نیاز هموطنان عزیز را پاسخگو باشد.

ماهیت طرح:

ماهیت مجموعه ی تجاری ، اداری ، خدماتی و فرهنگی رزمال مبتنی بر مرکز خرید – واحدهای تجاری – سالن های سینما – سالن کنسرت – رستوران ها و فود کورت – روف گاردن – سالن های بیلیارد و بولینگ و آیس رینک – فضای بازی کودکان – استخر و سونا ، سالنهای ورزشی ، تالارهای پذیرایی و همایش – فضاهای بورس کالا– واحد های اداری، خدماتی و درمانی و … میباشد.

مقیاس پروژه:

همانطور که ذکر شد مقیاس پروژه فرا منطقه ای میباشد و جذب مشتریان از تمام نقاط مختلف شهر و کشور ، جزء اهداف پروژه است.

ارزش ها و پتانسیلهای پروژه:

 • مساحت مناسب که حدود 1.7 هکتار میباشد.
 • دسترسی مناسب از نقاط مختلف شهر تهران که به جهت استقرار زمین در مجاورت بزرگراه خرازی –آزادگان همت و حکیم فراهم گردیده است.
 • قرارگیری در منطقه شهری 22 تهران که با توجه به حجم عملیات ساخت و ساز در این منطقه جمعیت آن در آینده ای بسیار نزدیک افزایش چشمگیری خواهد داشت.

محل قرار گیری پروژه:

انتهای اتوبان همت بعد از آزادراه آزادگان ، بزرگراه خرازی ، شمال دریاچه خلیج فارس نزدیکی به ایستگاه مترو چیتگر

مرکز خرید رزمال:

مرکز خرید مجموعه رزمال در مساحتی نزدیک به 74,000 متر مربع ودر 6 طبقه شامل 393 واحد تجاری ، رستوران و هایپر مارکت میباشد.

مجموعه برج های اداری:

دو برج 14و 15 طبقه با کاربری اداری با چشم اندازی بی نظیر به دریاچه خلیج فارس و مجموعه آبشار و پارک جنگلی چیتگر و مجموعه ای از مزایا و امکانات استثنایی برای ارتقاء فروش و رونق کسب می باشد.

مرکز تفریحات و سرگرمی:

مرکز تفریحات و سرگرمی رزمال در مساحتی نزدیک به 13000 متر مربع در طبقه پنجم از مجموعه قرار گرفته است . این مجموعه شامل 7 سالن سینما – مجموعه بولینگ – سالن بیلیارد فود کورت – شهربازی و … می باشد.

هایپرمارکت رزمال:

مجموعه هایپر مارکت رزمال در مساحتی نزدیک به 5200 متر مربع در طبقه همکف پروژه جهت ارایه ی طیف وسیع و متنوع ای از مایحتاج و سبد کالای خانوار در مجتمعی با حداکثر ملاحظات کیفی و کمی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد.

فرصت های سرمایه گذاری:

مجموعه رزمال مشتمل بر طیف وسیعی از کاربری های متنوع است. این مجموعه با هدف پاسخگویی به وسیع ترین گستره نیاز های روزمره زندگی شهروندان
طراحی و ساخته میشود.سرمایه گذاران در رزمال صرف نظر از اینکه در زمینه ای فعالیت می نمایند، با سرمایه گذاری در این پروزه
فرصت این را خواهند داشت تا آینده درخشان را پیش روی خود و فرزندانشان ترسیم نمایند.

با سرمایه گذاری در این منطقه و همچنین با در نظر گرفتن پیش فروش آپارتمان های منطقه 22 و قیمت مناسب آپارتمان های چیتگر و منطقه 22 این پروژه آینده بسیار روشنی دارد.