منطقه 22 تهران را میتوان رو به رشد ترین و با پتانسیل ترین منطقه تهران از نظر ترقی و پیشرفت و سرمایه گذاری نامید.

خريد آپارتمان درياچه چيتگر


این منطقه که در ابتدا به برج‌های تعاونی ساز تعلق داشت و عمده ساخت و سازهای این منطقه در رنج برج‌های سطح متوسط با کیفیت معمولی بودند پس از مدتی و با افزایش جمعیت و تقاضا و توجه بیشتر سرمایه گذاران و افتتاح دریاچه چیتگر و باملند به محلی برای حضور سازندگان و برج ‌سازان به ‌نام تبدیل گردید و رفته رفته با پیش فروش آپارتمان های منطقه 22 و برج های بسیار باکیفیت و لوکس که در برخی موارد توان رقابت با بهترین برج های شمال شهر را نیز دارند شروع به رشد و ساخت در منطقه نمودند.


ما در اینجا قصد داریم به معرفی و شرح مختصر برج های لوکس منطقه 22 بپردازیم:


1-برج لبخند


برج زیبای لبخند در ضلع غربی دریاچه چیتگر و در مجاورت مجتمع تجاری ایرانمال که جزو اولین برج های شخصی ساز و باکیفیت و خوش نقشه و لوکس منطقه 22 بوده و پس از گذشت 3 سال از ساخت و تحویل هنوز هم همانند برج های نوساز بوده و با امکانات بی‌نظیر روف گاردن با ویو عالی و باشگاه ورزشی و امکانات رفاهی و تجاری در زیر برج نظیر نانوایی، میتا مارکت و داروخانه جزو برج های زیبا، گران قیمت و پر طرفدار منطقه می‌ باشد.
برج لبخند به علت بهره گیری از نخبه ترین و مجرب ترین مهندسان دارای ظرافت بالا در اجرا و ساخت بوده از نظر رعایت نکات و ظرایف معماری جزو برج ‌های برتر منطقه 22 می ‌باشد و خبر خوب اینکه سازندگان برج لبخند در حال حاضر در حال ساخت برج لبخند 2 باکیفیت و ویژگی‌ های بسیار منحصر به فرد می ‌باشند که پس از ساخت و تکمیل قطعا در زمره لوکس ترین برج های اطراف دریاچه چیتگر و منطقه 22 قرار می‌گیرد که با خرید آپارتمان دریاچه چیتگر می توان سرمایه گذاری موفق و پر سود را تجربه کرد.


2-برج تریتیوم


برج های تریتیوم که در قالب 3 برج تریتیوم 1، تریتیوم 2 و تریتیوم 3 در سه نقطه مختلف منطقه 22 تهران در حال ساخت می‌باشد. برج های لوکس تریتیوم که توسط شرکت نیکان سازه در حال ساخت می‌باشد. می‌توانند لقب لوکس ترین برج منطقه 22 را به خود اختصاص دهند.
از ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد برج ‌های تریتیوم استخر، سونا، جکوزی، روف گاردن 360 درجه و سیستم هوشمند، پنجره ‌های قدی و استفاده از مرغوب‌ ترین متریال ایرانی و خارجی در ساخت برج ‌ها می ‌باشد.
اولین مزیتی که در ساخت برج ‌های تریتیوم در منطقه 22 به چشم می‌خورد ظرافت در معماری بیرونی و داخلی برج می‌ باشد که مطابق با سلیقه بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران می‌باشد. برج تریتیوم 1 که در فاصله 900 متری دریاچه چیتگر قرار گرفته را می‌توان یکی از لوکس ترین و پرطرفدارترین برج‌ های منطقه 22 نامید که با وجود اینکه هنوز در مرحله سفت کاری بوده و تکمیل نشده است در همین مدت طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است.
با خرید آپارتمان منطقه 22 می توان سرمایه گذاری موفق و پر سود را تجربه کرد.


3-برج دو قلو خاتم


برج های دوقلوی المپیک که در مجاورت پارک جوانمردان ساخته شده است را می‌توان لوکس ترین برج تعاونی ساز منطقه 22 نامید. این برج ها جزو معدود برج های تعاونی ساز منطقه بوده که قابلیت رقابت با برج های شخصی ساز از نظر کیفیت و ساخت را دارد.
برج های دوقلوی المپیک که عمدتا متراژهای بالای 150 متر دارند از نظر مشاعات از قبیل سینما، سالن اجتماعات بزرگ، استخر و سونا، خشکشویی، گیم نت، سالن بازی، بیلیارد و … کامل‌ترین برج منطقه 22 می‌باشد . لابی‌ های لوکس این برج‌ ها چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌نماید و فضای سبز و زمین بازی و در نهایت ویو و منظره خیره کننده پارک و کوهستان در شمال و استادیوم آزادی در جنوب این برج‌های بسیار خوش ساخت را جزو گرانترین و لوکس ترین برج های منطقه 22 قرارداده است.
با خرید آپارتمان منطقه 22 می توان سرمایه گذاری موفق و پر سود را تجربه کرد.

4- برج های ایزدیار فاز 3


برج های ایزدیار فاز 3 نیز جزو برج‌ های تعاونی ساز (البته تعاونی شخصی) منطقه 22 و اطراف دریاچه چیتگر می ‌باشد که از نظر کیفیت و متریال و مشاعات علاوه بر تفاوت بسیار فاحش با فاز 1 و 2 ایزدیار نسبت به سایر برج های تعاونی ساز منطقه نیز بسیار لوکس تر و زیباتر بوده و با طراحی زیبا در نما و نورپردازی شب این برج‌ ها جزو خاص‌ ترین برج‌ های اطراف دریاچه چیتگر محسوب می ‌شوند.
امکان ندارد شخصی به مجموعه باملند مراجعه نموده باشد و برج های ایزدیار در قالب دو برج 152 واحدی با متراژهای 150 متری با متریال بسیار باکیفیت که عمدتا خارجی ساخته شده را ندیده باشد.
هر برج دارای یک روف گاردن بسیار زیبای 360 درجه و یک کتابخانه و کافی شاپ در آخرین طبقه برج می‌ باشد. سایر مشاعات برج شامل استخر سرپوشیده و سونا و مجموعه ورزشی زیر برج‌ ها و لابی‌ های بسیار زیبا در برج می ‌باشد.


5-برج های سفید


برج های سفید هم جزو برج های شخصی ساز منطقه 22 بوده که در مجاورت شهرک شهید باقری و در ارتفاعات منطقه 22 ساخته و تحویل شده است. برج های سفید هم مانند سایر برج های لوکس منطقه از متریال بسیار باکیفیت ایرانی و خارجی ساخته شده و دارای مشاعات و امکاناتی نظیر استخر و سونا، مهدکودک، سالن اجتماعات و روف گاردن، سالن می‌باشد.
برج‌های سفید در قالب 6 برج 19 طبقه در 524 واحد دو و سه خواب ساخته شده است. از ویژگی‌ های جالب و منحصر به فرد پروژه می ‌توان به نیروگاه برق گازسوز 4.5 مگاواتی برق و سیستم تصفیه فاضلاب اشاره کرد که می‌ تواند برق و آب غیر آشامیدنی مجموعه را تامین نموده و کمک بسیاری در کاهش میزان شارژ واحدها خواهد نمود.


6-برج کادوس


برج کادوس در منطقه کوهک و نزدیکی مجتمع تجاری طوبی واقع شده و دیگر برج لوکس و شخصی ساز منطقه 22 می‌باشد که با سن حدود دو سال به علت طراحی ویژه و امکانات و مشاعاتی نظیر روف گاردن سونا و جکوزی، باشگاه ورزشی مجهز و اتاق بازی و بیلیارد علی رغم اینکه برخلاف سایر برج های لوکس منطقه 22 از منظره ی ویژه ای برخوردار نمی‌باشد، این برج جزو گرانترین، لوکس ترین و پرطرفدارترین برج‌ های منطقه بوده و هست.
یکی از ویژگی های برج کادوس ترکیب لابی زیبای برج با کتابخانه بسیار زیبای برج بوده که در نوع خود در منطقه منحصر به ‌فرد می ‌باشد از دیگر ویژگی‌ های خاص پروژه که می‌توان به آن اشاره نمود متریال بسیار عالی و سیستم تاسیسات بسیار حرفه ای برج می ‌باشد.
قیمت پیش فروش آپارتمان های منطقه 22 بسیار مناسب است که با خرید آپارتمان در منطقه 22 می توان سرمایه گذاری موفق و پر سود را تجربه کرد.


7-برج پارلمان


برج های پارلمان در شمال غربی دریاچه چیتگر و در قالب 3 بلوک دوقلوی 15 و 16 طبقه با کیفیت بسیار عالی در حال ساخت و تکمیل می‌باشد. عمده متریال استفاده شده در برج های پارلمان خارجی بوده و در طبقه آخر هر برج یک پنت هاوس 540 متری قراردارد.
برج های پارلمان از نظر مشاعات از قبیل استخر و سونا و … قابل رقابت با سایر برج های لوکس منطقه نبوده ولی با توجه به اینکه توسط یکی از سازندگان به ‌نام شمال شهر ساخته شده و در ساخت آن هم هنر مهندسی و هم وسواس در ساخت و استفاده از متریال بسیار باکیفیت رعایت شده است برج ‌های پارلمان را در زمره ی برج های گران قیمت و لوکس منطقه 22 قرارداده است.