PlayPause
previous arrownext arrow
Slider

موقعیت پروژه کالج (سران) کاشانه همت:

پروژه سران کاشانه همت در انتهای اتوبان خرازی ،شهرک مروارید شهر قطعه s1 قرار دارد.

دسترسی پروژه :

برج سران در کنار بزرگراه حکیم واقع شده و بهترین دسترسی به بزرگراه حکیم را دارد ، علاوه بر آن ظلع شمالی مروارید شهر چند خروجی به بزرگراه خرازی دارد و دسترسی برج را به بزگراه خرازی آسان میکنید ، برج دارای دسترسی آسان به مراکز خرید اطراف ، دسترسی به شهرک دانشگاه شریف ، دسترسی آسان به الهیه غرب ، و همچنین پارک و دریاچه چیتگر ، دارای بهترین دسترسی به مترو وردآورد ، ایستگاه پمپ بنزین و…. میباشد.

برج سران مروارید شهر در قالب یک برج ۳۱ طبقه که ۲۵ طبقه آن مسکونی و ۱ طبقه لابی و ۵ طبقه پارکینگ است توسط تعاونی کاشانه همت در حال ساخت میباشد.

لازم به ذکر است زمین پروژه کاشانه همت تنها قطعه سند دار منطقه مروارید شهر است .

معرفی تعاونی کاشانه همت:

تعاونی مسکن سازان کاشانه همت یکی از تعاونی های لوکس ساز و برجسته منطقه ۲۲ محسوب میشود ، این تعاونی زیر نظر اداره بنیاد تعاون میباشد و به ثبت رسمی رسیده که شماره ثبت تعاونی کاشانه همت ۵۳۹۱۹۸ میباشد.

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره تعاونی کاشانه همت ، یک سازنده مطرح در سطح شهر تهران و حومه بوده و رزومه ای بسیار قوی دارد ، او پروژه ای ۲۰۰ واحدی به نام پروژه باران را ظرف مدت ۳ سال به پایان رسانده و به عنوان برترین تعاونی سال ۹۷ شناخته شده ، و پروژه ذکر شده توسط شهردار سابق تهران و شهردار وقت منطقه افتتاح گردیده.

شعار تعاونی کاشانه همت این است که ( کمر همت بسته ایم تا در برابرتان سر بلند باشیم ) میتوان گفت با فعالیتی که این تعاونی نشان داده به راستی این شعار لایق و در خور این تعاونی است زیرا تمام تلاش خود را برای ساخت پروژه هایش نشان داده و ما مدیران این تعاونی با جدیت پروژه ای سران را میسازند

پروژه سران مروارید شهر به عنوان سریع ترین پروژه در حال ساخت در منطقه ۲۲ تهران محسوب میشود 

متراژ واحد های پروژه سران:

متراژ های دقیق پروژه :

  • ۱۰۲ متر ۲ خواب
  • ۱۲۰متر  ۲ خواب
  • ۱۵۵ متر ۳ خواب (یک خواب مستر)

تعداد واحد در طبقه:

تعداد واحد در طبقات این برج ۴ و ۶  طبقه میباشد.

مزایای پروژه برج سران تعاونی کاشانه همت:

زمین پروژه سران تنها قطعه سند دار مروارید شهر محسوب میشود ،  زمین از تعاونی سازمان بازنشتگی شهرداری تهران خریداری شده و اکنون در مالکیت تعاونی مسکن سازان کاشانه همت است .

قرار داد ساخت مناسب این پروژه : 

قرارداد ساخت این پروژه نسبت به امکانات تعبیه شده در این برج بسیار مناسب است.

واریزی های مناسب و سبک و قیمت امتیاز پایین نسبت به سایر پروژه های هم سطح خود و در مراحل ساخت یکسان.

نوشته های مرتبط