PlayPause
previous arrownext arrow
Slider

موقعیت پروژه پدافند هوایی ارتش پهنه c :

پروژه پدافند در پهنه c شهرک چیتگر در ضلع غربی دریاچه چیتگر و شمال اتوبان حکیم و شمال باغ ملی گیاهشناسی واقع شده است.از غرب به بلوار پژوهش و از شرق به پروژه h2 نیروی هوایی و برج مرجان شهرک چیتگر محدود می گردد.

این مجموعه شامل دو برج کاملا مدرن و خاص است که برج شمالی H شامل 32 طبقه و برج جنوبی به نام C شامل 42 طبقه و مربوط به پدافند ارتش میباشد که در نوع خود یکی از خاص ترین ، بی نظیر ترین و بلندترین برج هایی است که پایتخت در حال اجراست

این پروژه مرداد ماه 97 طی قرارداد ساخت با شرکت آرین سازه رابین که از خوشنام ترین و با سابقه ترین شرکت های ساختمانی منطقه می باشد آغاز به کار کرده است و هم اکنون در برج H طبق برنامه زمان بندی در حال تکمیل و اجرای اسکلت و سقف طبقات منفی و همکف و در برج C در مرحله اجرای فونداسیون می باشد.

متراژ واحد ها :

60 / 90 / 120 / 150 / 180 / 240 متری که هر برج حدود 150 الی 250 واحد مسکونی را در دل خود جا داده است.

از 42 طبقه ، 5 طبقه منفی جهت پارکینگ و انباری ها و محل قرارگیری نیروگاه است ، 1 طبقه اداری و تجاری ، 1 طبقه لابی و سالن اجتماعات و سالن ورزشی و سالن مراسم و جشن است و مابقی شامل واحد های مسکونی است که تمامی متراژ ها در تمام طبقات 2 الی 8 واحد جانمایی شده است.

تعداد کل واحدهای برج پدافند ۱۰۰۰ واحد می باشد که مشارکت به صورت ۶۰درصد سازنده و ۴۰درصد تعاونی مسکن پدافند هوایی انجام گرفته است اعضای تعاونی مسکن 800 نفر میباشند لذا متراژ اعضا به 55 متر تقلیل یافته است.

نوشته های مرتبط